Cześć!

Mam na imię Agata i sprzedażą zajmuję się od liceum (no chyba, że brać pod uwagę kiermasze charytatywne w podstawówce to jeszcze dłużej 😉 ).

Wszystko zaczęło się od sprzedaży truskawek na straganie, później przyszła pora na „poważniejsze” zajęcia, czyli promocje i degustacje w supermarketach, sprzedaż produktów Cyfrowego Polsatu oraz ekskluzywnych produktów oferowanych w sklepie firmy Kemer.

W międzyczasie były inne dorywcze prace, jak udzielanie korepetycji, rozdawanie ulotek, pomoc w biurze Proviedenta oraz praca za barem. Te wszystkie doświadczenia, chociaż nie miałam wcześniej o tym pojęcia ukształtowały osobę, którą teraz jestem.

Dzięki ciągłej pracy z Klientem oraz swobodnego i intuicyjnego budowania długoterminowych relacji praca na stanowisku Doradcy Klienta w pośrednictwie finansowym, z którym związałam się na dłużej przyszła naturalnie. Już w trakcie pracy na tym stanowisku, gdy przełożeni często korzystali z moich umiejętności, aby wdrażać nowe osoby (On-the-Job Training) poczułam, że warto rozwijać się w tym kierunku.

To jedna z najpoważniejszych i równocześnie najważniejszych decyzji w mojej karierze. Zmiana trybu pracy, częste delegacje, wystąpienia publiczne i przewartościowanie swojego życia – to było możliwe dzięki trwającemu już 4 lata wyzwaniu na stanowisku trenera. Najwyższa pora na kolejne :). Chcę dzielić się swoją wiedzą dotyczącą sprzedaży, komunikacji i budowania relacji, jeśli interesują Cię te tematy będzie mi miło, jeśli zawitasz do mojego świata, gdzie sprzedaje się inaczej 🙂